Dzień Dziecka

2 czerwca w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Dziecka. Były dmuchańce, zabawy sportowe, pokazy strażackie, wata cukrowa, popcorn, lody, malowanie buziek, bańki mydlane i skręcane balony. Była świetna zabawa! Dziękujemy Panu Jerzemu Lewczukowi  Burmistrzowi Miasta i Gminy Izbica za słodkości, Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Izbicy za wsparcie finansowe, a Pani Grażynie Naklickiej właścicielce Sklepu "Groszek" w Izbicy za wsparcie rzeczowe naszej imprezy, Panu "Kangurkowi" za super zabawy sportowe. Dzieciom życzymy dużo powodów do radości z okazji ich święta!

Data dodania: 2023-06-14 22:39:50
Data edycji: 2023-06-14 23:04:17