DZIEŃ MAMY I TATY

Kto się zamartwia, kiedy chorujemy

lub gdy na podwórku kolano zbijemy?

Wspierają nas radą, pomogą w kłopotach

i za nic na świecie nie przestaną kochać.

26 maja w budynku Centrum Turystyczno-Edukacyjno-Kulturalnym w Izbicy odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty, na którą zaproszono rodziców naszych przedszkolaków oraz gości: Pana Jerzego Lewczuka Burmistrza Miasta i Gminy Izbica, Panią Anetę Kister-Kiełb Dyrektora SOO w Izbicy oraz Panią Weronikę Downar-Zapolską Dyrektora SOKIS w Izbicy. Podczas uroczystości dzieci słowem, piosenką i tańcem wyraziły swoją miłość, wdzięczność za trud i cierpliwość, za serce, które rozumie i wszystko wybacza. Wszystkim Rodzicom życzymy zdrowia i radości z bycia rodzicem.

Data dodania: 2023-06-14 21:57:24
Data edycji: 2023-06-14 22:28:01