Ikona powiększania tekstu
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień

Festiwal i My:)

Dnia 22 czerwca 2022r. odbył się Festiwal dla Dzieci i Młodzieży z Niepełnosprawnościami ph. ,,Zdrowie ma smak" w  Transgranicznym Centrum Współpracy Stowarzyszenia Integracyjnego Magnum Bonum w Krasnymstawie. W Festiwalu wzięło udział troje dzieci z naszego przedszkola pod opieką Pani Dagmary Chojan i Pani Jolanty Antoniak. Dzieci wystąpiły na scenie w strojach warzywek, tańcząc układ ruchowy do piosenki ,,Jarzynowa gimnastyka". Naszym hasłem prozdrowotnym było ,,Zdrowie mamy , bo się dużo ruszamy". To był czas pełen zabawy, atrakcji i niespodzianek. Dziękujemy Panu Mariuszowi Mazurkowi, tacie Miłosza za zaangażowanie i pomoc w tym dniu. Serdeczne podziękowania składamy również organizatorom Festiwalu za zaproszenie, wspaniałe nagrody i miło spędzone chwile.

Data dodania: 2022-06-24 06:04:36
Data edycji: 2022-06-27 11:20:10