Hej kolęda, kolęda

W dniu 11 stycznia 2024 roku w Samorządowym Przedszkolu w Izbicy odbył się IV Przegląd Kolęd i Pastorałek "Hej Kolęda, Kolęda". Pani Dyrektor Anna Jakóbczak powitała wszystkich przybyłych na to doroczne spotkanie. Zanim wybrzmiały pierwsze tony kolęd i pastorałek Pani Jolanta Antoniak organizator przeglądu, przypomniała czym jest kolędowanie i wprowadziła zgromadzonych w magiczny nastrój kolędowania. W przeglądzie udział wzięły dzieci z wszystkich grup wiekowych. Spotkanie kolędowe miało podniosły charakter, wszyscy uczestnicy tj. rodzice, wychowawcy oraz pracownicy przedszkola, przeżywali na nowo narodziny Dzieciątka Jezus w wyśpiewanych kolędach i pastorałkach. Młodzi artyści wraz z opiekunami otrzymali pamiątkowe dyplomy i podziękowania, oraz upominki w postaci słodyczy ufundowanych przez organizatora.

Data dodania: 2024-01-17 08:27:12
Data edycji: 2024-01-17 08:31:28