Konkurs recytatorski

26 kwietnia 2024r. w naszym przedszkolu odbył się Konkurs recytatorski ph. ,, Choć niewiele latek mam, to o zdrowie dbam", promujący zdrowy styl życia. W konkursie udział wzięło 18 dzieci z Samorządowego Przedszkola w Izbicy, oddziałów przedszkolnych z terenu gminy Izbica oraz dzieci z Niepublicznego Przedszkola dla Dzieci Niepełnosprawnych w Krasnymstawie. Jury w składzie: Pani Aneta Kister-Kiełb Dyrektor Samorządowego Ośrodka Oświaty w Izbicy oraz Pani Edyta Kurek Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Izbicy, przyznało:

I miejsce - Iga Ignaciuk Samorządowe Przedszkole w Izbicy

II miejsce - Iga Poźniak Samorządowe Przedszkole w Izbicy

III miejsce - Jan Król Oddział przedszkolny w Tarzymiechach

Wyróżnienie otrzymali:

-Lena Gilarowska i Nikola Saran Samorządowe Przedszkole w Izbicy

-Stanisław Mróz oraz Aleksandra Kulawik Niepubliczne Przedszkole dla Dzieci Niepełnosprawnych w Krasnymstawie

-Sandra Nowacka Oddział przedszkolny w Orłowie Drewnianym

Gratulujemy małym artystom i życzymy kolejnych sukcesów. Dziękujemy rodzicom i opiekunom dzieci za przybycie.

Serdeczne podziękowania kierujemy także w stronę sponsorów za wsparcie finansowe i rzeczowe naszego konkursu, co umożliwiło zakup nagród i upominków oraz słodkiego poczęstunku dla uczestników konkursu.

Sponsorzy konkursu:

•Bank Spółdzielczy w Izbicy