Obrzędowe powitanie Wiosny

Dnia 21 marca dzieci z Samorządowego Przedszkola w Izbicy powitały na wesoło Wiosnę. W pierwszy dzień Wiosny wszyscy bawili się wspaniale. Był montaż slowno- muzyczny " Witaj Wiosny", zgaduj zgadula, " Oznaki Wiosny" oraz festiwal piosenki wiosennej. Brały w nim udział wszystkie grupy. Następnie barwnym korowodem odprowadziliśmy słomianą kukłę - Marzannę jak najdalej od naszego przedszkola a wróciliśmy z Gaikami śpiewając piosenki i ciesząc się z przyjścia upragnionej Wiosny. Organizatorem uroczystości była Pani Halina Stepanów i grupa Żabki.

Data dodania: 2024-03-26 08:57:34
Data edycji: 2024-03-26 09:41:40