Projekt ,, Dzieciaki na straży''

Nasza grupa wzięła udział w ogólnopolskim PROJEKCIE ,, DZIECIAKI NA STRAŻY" Pracowaliśmy wokół  hasła ,,Bezpieczeństwo to podstawa".Celem projektu było uświadomienie dzieciom jakie sytuacje niebezpieczne zagrażają ich życiu, jak postępować w razie zagrożenia życia. Poznaliśmy numery alarmowe,sposób prowadzenia rozmowy - gdy się połączymy telef. z numerem 112. Poznaliśmy trudną pracę ratownika medycznego,oraz strażaka P.Rafała B. który uczył dzieci w sposób praktyczny udzielania pomocy w razie zasłabnięcia,resuscytacji. Dzieci  aktywwnIe uczestniczyły w zajęciach.Wykonały prace plastyczne. Najbardziej zainteresowała dzieci kolekcja kasków strażackich. Na zakńczenie zajęć dzeci otrzymały Dyplomy Małego ratownika,ksiązeczki oraz magnesy jako upominki. To był kolejny wspaniały dzień w przedszkolu.

Data dodania: 2022-11-09 17:41:07
Data edycji: 2022-11-09 19:30:41