Projekt promujący czytelnictwo ,,Książka- przyjacielem dzieci''

Nasz nowy projekt czytelniczy  ,,Książka - przyjacielem dzieci"realizujemy od września 22r.Celam projektu jest promowanie czytelnictwa wśród dzieci. Zapraszamy do naszej grupy gości np. rodziców,którzy czytają nam bajki, opowiadania, utwory literatury dziecięcej. My uczymy się uważnego słuchania, ilustrowania wydarzeń, bogacimy słownictwo,poznajemy ciekawych ludzi. Nawiązaliśmy współpracę z Bibllioteką Publiczną w Izbicy.Byliśmy na wycieczce w bibliotece.Poznaliśmy pracę bibliotekarza. Pani Edyta Kurek czytała nam opowiadanie o przygodach psa  ,,Urwisa'. Dzieci wykonały prace plastyczne i przesłaliśmy owoce naszej pracy na stronę internetową biblioteki.W nagrodę wszystkie dzieci otrzymały upominki książkowe. CIeszymy się,że możemy ciekawe zajęcia organizować poza przedszkolem,integrować  się ze środowiskiem lokalnym.

Data dodania: 2022-11-06 11:43:40
Data edycji: 2022-11-06 12:53:21