Przedszkolaki u Pana Burmistrza

8 grudnia 2022 r. dzieci 5 i 6 letnie z naszego przedszkola odwiedziły "mikołajkowo" Pana Burmistrza Jerzego Lewczuka w Urzędzie Miasta i Gminy Izbica. Pan Burmistrz zaprosił nas do swojego gabinetu, zapoznał dzieci z jego wyposażeniem, opowiedział o swojej pracy, a chętne dzieci mogły zasiąść w fotelu, na którym podejmowane są arcyważne decyzje. Następnie przeszliśmy do Sali konferencyjnej, gdzie  dzieci przedstawiły krótką część artystyczną. Po długiej biesiadzie: słodkim poczęstunku i ogromie pytań, Pan Burmistrz wręczył dzieciom upominki. Z uśmiechami na twarzach, zadowoleni wróciliśmy do przedszkola. To było bardzo miłe spotkanie.

Data dodania: 2022-12-11 22:41:50
Data edycji: 2022-12-11 22:56:56