Święto Rodziny

1 czerwca w naszym przedszkolu świętowaliśmy Dzień Mamy, Dzień Taty i Dzień Dziecka. Każda grupa wiekowa przygotowała występ dla swoich rodziców. Po występach na wszystkich czekały atrakcje: wata cukrowa, popcorn, kiełbaski z grila, lody, dmuchańce, malowanie twarzy, pokazy Straży Pożarnej. Dziękujemy serdecznie Panu Burmistrzowi Miasta i Gminy Izbica Jerzemu Lewczukowi, Pani Dyrektor SOO w Izbicy pani Anecie Kister-Kiełb, Pani Sekretarz Urzędu Miasta i Gminy Izbica Magdalenie Przysiężniak za słodki upominek dla dzieci, naszym sponsorom za wsparcie finansowe i rzeczowe pikniku oraz  naszym niezawodnym rodzicom z Rady Rodziców za szczególne zaangażowanie w organizację naszego Pikniku Rodzinnego. Zaprzyjaźnionym Strażakom z OSP Izbica dziękujemy za obecność, udostępnienie wozu strażackiego dla dzieci i super pokaz z wodą w roli głównej.

Wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego przedsięwzięcia składamy podziękowania.

Społeczność Samorządowego Przedszkola w Izbicy

Data dodania: 2022-06-03 09:12:53