UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO

30 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego z udziałem Pana Jerzego Lewczuka Burmistrza Miasta i Gminy Izbica , Rodziców oraz zaproszonych gości: Pani Joanny Szymaniak Dyrektora Samorządowego Ośrodka Kultury i Sportu w Izbicy oraz Pani Edyty Kurek Dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej im. Anny Platto w Izbicy, które dzielnie realizowały z nami ogólnopolski projekt pt.: "Magiczna moc bajek".  Nasze 6 latki - Absolwenci pożegnały się z nami przepięknie wykonanym polonezem oraz częścią artystyczną pod czujnym okiem swoich Pań: Grażyny Mróz i Anny Orkiszewskiej. Nie obyło się bez wzruszeń i wspomnień po kilku latach wspólnie spędzonego czasu.

Dziękujemy serdecznie wszystkim za ten rok: nauczycielom i pracownikom obsługi za całoroczną pracę i trud wychowania, Rodzicom za zaangażowanie w życie Przedszkola, życzliwość i współpracę, Organowi prowadzącemu - Gminie Izbica za wspomaganie Przedszkola w realizacji zadań.

Życzymy wszystkim, a przede wszystkim naszym Absolwentom wypoczynku dającego siły do sprostania wyzwaniom 1 klasy, wspaniałych, radosnych, bezpiecznych wakacji. Niech będą dla wszystkich pod każdym względem udane!

Data dodania: 2022-07-13 09:24:35
Data edycji: 2022-07-18 17:15:47