Witamy na stronie Samorządowego Przedszkola w Izbicy. Miłego dnia!
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO

30 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego z udziałem Pana Jerzego Lewczuka Burmistrza Miasta i Gminy Izbica , Rodziców oraz zaproszonych gości: Pani Joanny Szymaniak Dyrektora Samorządowego Ośrodka Kultury i Sportu w Izbicy oraz Pani Edyty Kurek Dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej im. Anny Platto w Izbicy, które dzielnie realizowały z nami ogólnopolski projekt pt.: "Magiczna moc bajek".  Nasze 6 latki - Absolwenci pożegnały się z nami przepięknie wykonanym polonezem oraz częścią artystyczną pod czujnym okiem swoich Pań: Grażyny Mróz i Anny Orkiszewskiej. Nie obyło się bez wzruszeń i wspomnień po kilku latach wspólnie spędzonego czasu.

Dziękujemy serdecznie wszystkim za ten rok: nauczycielom i pracownikom obsługi za całoroczną pracę i trud wychowania, Rodzicom za zaangażowanie w życie Przedszkola, życzliwość i współpracę, Organowi prowadzącemu - Gminie Izbica za wspomaganie Przedszkola w realizacji zadań.

Życzymy wszystkim, a przede wszystkim naszym Absolwentom wypoczynku dającego siły do sprostania wyzwaniom 1 klasy, wspaniałych, radosnych, bezpiecznych wakacji. Niech będą dla wszystkich pod każdym względem udane!

Data dodania: 2022-07-13 09:24:35
Data edycji: 2022-07-18 17:15:47
Ilość wyświetleń: 329
Nie zabieraj dziecku kamieni spod nóg, bo gdy dorośnie, potknie się o ziarenko piasku
Cytat

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej