Zakończenie roku szkolnego w przedszkolu

Zakończenie roku szkolnego w naszym przedszkolu i pożegnalny występ dzieci z grupy Żabki, które od września przekroczą próg szkoły.

Lata spędzone w przedszkolu pełne były zabawy, nauki i nowych doświadczeń. Jesteśmy dumni z Waszych osiągnięć i wierzymy, że przyszłość przyniesie Wam jeszcze więcej sukcesów. Dziękujemy za kolejny wspólny rok Rodzicom naszych przedszkolaków, za uśmiech, dobre słowo i pomocną dłoń. Wszystkim przedszkolakom życzymy wspaniałych, radosnych i bezpiecznych wakacji, a naszym absolwentom wypoczynku dającego siły do sprostania wyzwaniom, jakie pojawią się w następnym roku szkolnym, w pierwszej klasie.

Data dodania: 2024-07-11 12:54:37
Data edycji: 2024-07-17 13:01:59